Číšník / pracovník v sociálních službách

Do týmu naší organizace hledáme kolegu/yni, který bude zastávat práci číšníka, baristy a barmana a zároveň pracovníka sociální služby s lidmi s duševním onemocněním

Náplň práce: příprava nápojového sortimentu a menších pokrmů, obsluha hostů, pracovní vedení a podpora lidí s duševním onemocněním při jejich směně (pracovní a sociální terapie)

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání nebo střední odborné s vyučením, chuť do práce a výkonnost v oblasti obsluhy a přípravy sortimentu, ochotu pracovat v sobotu, ochotu vzdělávat se, zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost, schopnost samostatné i týmové práce, trestní bezúhonnost

Výhodou: zkušenost a praxe v pohostinství, zkušenost a praxe v práci s lidmi s duševním onemocněním, vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme: smysluplnou práci v zavedené organizaci, podporu průběžného vzdělávání, supervizní podporu, 5 týdnů dovolené

Více informací rádi poskytneme osobně na níže uvedeném kontaktu:

R.Kovářová – 608 050 562

PROVOZNÍ POJÍZDNÉ KAVÁRNY – pozastaveno

Do týmu naší organizace hledáme kolegu/yni, který by zajišťoval aktivity spojené s provozem „pojízdné Jiné kávy“ (stánku) a také se zapojil do provozu kavárny nikam nejezdící a v Berouně stojící.

Očekáváme samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, organizační schopnosti, kladný vztah ke gastronomii a lidem.

Nabízíme částečný úvazek nebo dpp (příp. kombinaci obojího), pestrou a smysluplnou práci.